AUDYT MARKETINGOWY

 AUDYT MARKETINGOWY pomaga wyodrębnić bardziej szczegółowo pozycję firmy na rynku, wskazać precyzyjne motywy i cele szkolenia, przeprowadzić dogłębną analizę potrzeb.

 1. Rekomendujemy przeprowadzenie audytu marketingowego głównie w przypadku podjęcia się realizacji WARSZTATÓW dla firmy, których celem jest stworzenie wspólnie koncepcji działania, wdrożenie nowego produktu na rynek, ustalenie standardów pracy / współpracy, wymyślenie strategii kampanii marketingowo-sprzedażowej itp
 2. Taki AUDYT MARKETINGOWY pozwoli nam poznać firmę i już podczas warsztatów wspomóc zespół doradztwem w zakresie wdrożenia pomysłów.
 3. Podejmując się zlecenia przeprowadzenia warsztatu lub szkolenia nasza firma oczywiście we własnym zakresie przeprowadza analizę potrzeb szkoleniowych i poznaje firmę, ale AUDYT marketingowy jest dodatkowym narzędziem, pozwalającym efektywniejszą realizacją powierzonego zadania.
 4. Jest on także bardzo cennym dokumentem rozwojowym dla firmy. Pozwala wskazać mocne/ słabe strony, możliwości i zagrożenia, pozycję w kontekście konkurencji itp.
 5. Audyt marketingowy przeprowadzamy dzięki naszemu dużemy doświadczeniu pracy w strukturach marketingu i współpracy z firmami z wielu branż. Analiza marketingowa realizowana jest przez Studio Marki Brandsoul, naszą "spółkę" matkę. Strona agencji specjalizujacej się w audytach marketingowych, sprzedażowych, doradztwie marketingowym - www.brandsoul.pl
 
Korzyści z przeprowadzenia Audytu Marketingowego:
 • możliwość pozyskania informacji strategicznych dla dalszego rozwoju firmy
 • stworzenie narzędzia do analizy sytuacji firmy
 • bardziej precyzyjne wnioski rozwojowe
 • zwiększenie potencjału do rozwoju jakie niesie za sobą szkolenie
 • zmotywowanie ludzi do działania
 • możliwość obserwacji zmian - post audyt po wdrożeniu zmian wynikających z warsztatów
Koszty audytu - w zależności od charakteru projektu koszt audytu rozpoczyna się od kwoty 500 zł/ netto. Przy każdym projekcie indywidualnie doradzamy w zakresie złożoności analizy marketingowej. Dobieramy najbardziej adekwatny do potrzeb firmy i osób uczestniczących w warsztacie zakres. Cena audytu dla Klientów korzystającym z Akademii Marki jest o 30% niższa niż oferta przedstawiana pozostałym Klientom.
 
W przypadku zainteresowania usługą audytu marketingowego prosimy o kontakt:
kom. +48 668 130 202

KONTAKT

 

logo akademia marki

Akademia Marki MŚP
www.akademiamarki.com

tel. 668 130 202
kontakt@akademiamarki.com

idea

Pomysłodawca:
Studio Marki Brandsoul

www.brandsoul.pl

user

Trener
Agnieszka Śliwka

aga@akademiamarki.com
 tel. 668 027 012

KONTAKT

 

logo akademia marki

Akademia Marki MŚP
www.akademiamarki.com

tel. 668 130 202
kontakt@akademiamarki.com


idea

Pomysłodawca:
Studio Marki Brandsoul

www.brandsoul.pl

user

Trener
Agnieszka Śliwka

aga@akademiamarki.com
 tel. 668 027 012